FRIStoria

ZMIEŃ OPOWIEŚĆ NA TAKĄ, KTÓRĄ KOCHASZ I KTÓRA SPRZEDAJE!

Każda osoba ma swój styl i język komunikacji. Twój osobisty może być dla Ciebie tym, czym woda dla ryby – czymś oczywistym i nieuświadomionym. Kiedy rozmawiasz z kimś, kto posługuje się innym stylem i językiem komunikacji, możesz być niezrozumiany zgodnie z Twoją intencją.

W biznesie oznacza to, że tracisz klientów tylko dlatego, że nie mówisz ich językiem.
Nie odpala im się przycisk „Chcę to mieć! Właśnie od Ciebie!”.

Pomogę Ci rozwiązać ten problem. Użyję swojego talentu i wiedzy, żeby Twój przekaz do Klientów był odczytany zgodnie z Twoją intencją. Pokażę Ci, jak trafić do ludzi myślących, działających i czujących zarówno tak jak Ty, jak i zupełnie inaczej.

Jako mentorka stylów poznawczych i storytellerka, potrafię precyzyjnie dopasować przekaz do 4 języków biznesu. Języka Faktów, Relacji, Idei i Struktury (FRIS). Pokażę Ci, jak te 4 języki biznesu wiążą się z 4 stylami myślenia i działania Twoich klientów.

ZOBACZ, CZY KTÓRAŚ Z OPISANYCH SYTUACJI DOTYCZY CIEBIE:

1. Trampolina biznesu.
Twój biznes sięgnął sufitu sprzedażowego. Chcesz go skalować. Pora dotrzeć do nowego segmentu klienta. Zamierzasz niewielką zmianą zrobić duży efekt. Twój biznes jest jak żyzna gleba, rzucone ziarno szybko przynosi plony. Nie zmieniasz oferty – zmieniasz język jakim o tej ofercie mówisz. Możesz z łatwością podwoić sprzedaż, docierając do ludzi mówiących innym językiem biznesu niż Ty. Pomogę Ci przenieść Twój obecny przekaz co najmniej dwa poziomy wyżej. Zmienić opowieść na taką, którą kochasz i która podwójnie sprzedaje.

2. Alchemia opowieści.
Pisanie budzi w tobie obawy. Piszesz, i nie zadowala Cię efekt. Albo są to krótkie dwa zdania, albo długaśne elaboraty. Albo masz wrażenie, że tekst, który powstaje, jest płaski i nieatrakcyjny. Chcesz, żeby Twoja oferta przyciągała żywym komunikatem. Użyję swojej mocy myślenia obrazami i metaforą, żeby wyeksponować głębię Twojego przekazu. „Przetłumaczę” tekst na 4 języki biznesu. Tak, żeby był zwięzły, klarowny i na temat, a przy tym wyróżniający Ciebie.

3. Idzie nowe.
Na bazie Twojej dotychczasowej oferty i kompetencji wyłania się nowa usługa. Kręci Cię to i ekscytuje. Chcesz opisu-petardy, który uruchomi u klientów przycisk „Chcę to od Ciebie!”. Potrzebujesz połączyć kropki we współpracy z kimś, kto Ci wyłuska ziarno słów. Słów, które sprzedają. Ja dopilnuję, żeby Twój przekaz trafiał do klientów mówiących 4 językami biznesu bez utraty Twojej autentyczności.

4. Twój czas jest cenny.
Pisanie nie jest twoja mocną stroną. Twój talent jest w czymś innym. Z sukcesem prowadzisz swój biznes i chcesz go dalej rozwijać. Docierać do nowych klientów. Twoja doba ma nadal 24 godziny. Chętnie zlecisz pisanie tekstów, ale bez niekończącej się wymiany maili, ogromu poprawek. I tekstu z szablonu.. Chętnie to zrobisz we współpracy z kimś, kto słucha i ubiera opis Twojej oferty w słowa – tekst powstaje na Twoich oczach. Masz wpływ na przekaz, nie tracąc czasu. Po spotkaniach ze mną otrzymasz gotowy tekst odzwierciedlający wyjątkowość twojej oferty. Docierający do klientów mówiących różnymi językami biznesu.

PRACUJĄC NAD SWOIM PRZEKAZEM W 4 JĘZYKACH BIZNESU ZE MNĄ, UZYSKASZ:

W JAKICH OBSZARACH WYKORZYSTASZ EFEKTY PRACY W PROGRAMIE?

Przyspieszam i ułatwiam proces pisania o Tobie i Twoich usługach. Ubieram twój produkt lub usługę w słowa, które zapadają w pamięć, budzą emocję, porywają do zapisu.

Chcesz sprawdzić czy program jest dla Ciebie? Zapraszam Cię na 60 min konsultację.

PRZYDATNE LINKI:

KONTAKT:

Przewiń na górę