“Swietłana bardzo kompetentnie i z dużym zaangażowaniem przeprowadziła mnie przez cały raport FRIS-a. Poświęciła mi dużo czasu i rzetelnie opisała mi i wyjaśniła moje wyniki. Dzięki raportowi mogłam zrozumieć mój sposób myślenia i działania i przygotować się do sensownego pokierowania swoim rozwojem zawodowym. Polecam!”

Ania

CZYM JEST METODOLOGIA FRIS®?

Metodologia ta powstała na podstawie wyników POLSKICH badań psychometrycznych.

Model FRIS® zbudowany jest na czterech perspektywach poznawczych. Są to FAKTY – RELACJE – IDEE – STRUKTURY (w skrócie FRIS). Wyjaśniają one, jakim informacjom ludzie nadają największy priorytet, szczególnie w zderzeniu z nową sytuacją. Wyjaśniają, w jaki sposób ludzie podejmują decyzje i rozwiązują problemy.

TO CO WAŻNE!

  • FRIS® nie jest analizą osobowości, jak inne znane narzędzia, ale analizą sposobu myślenia i działania, co ma największy wpływ na wyniki, jakie człowiek uzyskuje w pracy

  • FRIS® nie wartościuje i nie dzieli ludzi na lepszych lub gorszych, ale pokazuje, w jakich sytuacjach i warunkach dana osoba jest najbardziej efektywna

  • FRIS® ułatwia identyfikację naturalnych predyspozycji, czyli tego, co przychodzi człowiekowi łatwiej niż innym i jest wykonywane z przyjemnością, bez wewnętrznego przymusu

W nowych sytuacjach, gdy doświadczenie nie podpowiada nam gotowych rozwiązań, reagujemy, wykorzystujemy informacje i podejmujemy decyzje w typowy dla siebie sposób. FRIS® to nowoczesne narzędzie badające Twój Styl Myślenia i Działania.

Dzięki analizie FRIS®:

  • dowiesz się jak odbierają Cię inni

  • lepiej porozumiesz się z partnerem, członkami rodziny, znajomymi czy też kolegami ze szkoły

  • zrozumiesz, dlaczego to co ona mówi nie ma dla Ciebie sensu

  • dowiesz się czemu z jednymi osobami nadajesz na tych samych falach, a z innymi rozmowa idzie jak po grudzie?

  • zrozumiesz jak to się dzieje, że niektóre cele i zamierzenia osiągasz łatwo, a inne zadania stanowią dla Ciebie trudność?

  • dowiesz się jak przekuć swoje “wady” w zalety i lepiej wykorzystać swoje naturalne predyspozycje

Kluczem jest Twój Styl Myślenia. Dzięki wiedzy o swoim sposobie myślenia i innych łatwiej zaakceptujesz, że nie każdy jest dobry we wszystkim. Aby zacząć szanować tok myślenia innych ludzi, warto zrozumieć, jak podejmują decyzje. Jeśli chcesz lepiej poznać siebie oraz swój sposób myślenia i działania, interesuje Cię, jak myślą otaczający Cię współpracownicy i bliscy, jeśli chcesz budować efektywne zespoły, to zainwestuj we FRIS®.