FRIS®

Swietłana bardzo kompetentnie i z dużym zaangażowaniem przeprowadziła mnie przez cały raport FRIS-a. Poświęciła mi dużo czasu i rzetelnie opisała mi i wyjaśniła moje wyniki. Dzięki raportowi mogłam zrozumieć mój sposób myślenia i działania i przygotować się do sensownego pokierowania swoim rozwojem zawodowym. Polecam! - Ania

CZYM JEST METODOLOGIA FRIS®?

Metodologia ta powstała na podstawie wyników POLSKICH badań psychometrycznych.

Model FRIS® zbudowany jest na czterech perspektywach poznawczych. Są to FAKTY – RELACJE – IDEE – STRUKTURY (w skrócie FRIS). Wyjaśniają one, jakim informacjom ludzie nadają największy priorytet, szczególnie w zderzeniu z nową sytuacją. Wyjaśniają, w jaki sposób ludzie podejmują decyzje i rozwiązują problemy.

TO CO WAŻNE!

W nowych sytuacjach, gdy doświadczenie nie podpowiada nam gotowych rozwiązań, reagujemy, wykorzystujemy informacje i podejmujemy decyzje w typowy dla siebie sposób. FRIS® to nowoczesne narzędzie badające Twój Styl Myślenia i Działania.

DZIĘKI ANALIZIE FRIS®:

Kluczem jest Twój Styl Myślenia. Dzięki wiedzy o swoim sposobie myślenia i innych łatwiej zaakceptujesz, że nie każdy jest dobry we wszystkim. Aby zacząć szanować tok myślenia innych ludzi, warto zrozumieć, jak podejmują decyzje. Jeśli chcesz lepiej poznać siebie oraz swój sposób myślenia i działania, interesuje Cię, jak myślą otaczający Cię współpracownicy i bliscy, jeśli chcesz budować efektywne zespoły, to zainwestuj we FRIS®.

PRZYDATNE LINKI:

KONTAKT:

Przewiń na górę