FRIS® w biznesie

Każdy właściciel firmy, odpowiedzialny szef, kierownik, lider marzy o efektywnym i zaangażowanym w pracę zespole. Dzięki temu może realizować ważne dla organizacji cele.

A przecież w firmie tak dużo się dzieje.

Rekrutujemy pracowników, organizujemy pracę, wyznaczamy priorytety, dobieramy grupy do zadań i ludzi do zespołów. Rozwiązujemy konflikty, oceniamy pracę, przeciwdziałamy wypaleniu zawodowemu. Sprzedajemy usługi i produkty naszym klientom. I jeszcze dbamy o spójność wartości i postaw w naszej rozwijającej się organizacji.

Wykorzystanie danych z FRIS® pozwala na przemyślane i dopasowane do rzeczywistych predyspozycji pracowników zarządzanie talentami w organizacji. Daje też możliwość zobaczenia różnorodności zasobów ludzkich, jakimi organizacja dysponuje, a jakie warto pozyskać.

Jest to bezcenna baza do opracowania projektów rozwojowych w firmie.

DLACZEGO WARTO WPROWADZIĆ FRIS® DO ORGANIZACJI?

Raport zespołowy FRIS® jest opracowywany na podstawie indywidualnych raportów członków zespołu. Prezentuje on mapę potencjału zespołu (wyrażoną Procesem FRIS®) od momentu zainicjowania wybranego przedsięwzięcia do etapu jego wdrożenia. Każda osoba otrzymuje opis swojego sposobu myślenia, działania oraz postawy, którą najchętniej przyjmuje w zespole.

CO DAJE BADANIE?

Analiza zespołu i praca zespołu w trakcie szkolenia z modelem FRIS® pozwala wspólnie odpowiedzieć na pytania:

Informacja zwrotna, którą otrzymuje każdy badany, sprawia, że różnice w Stylach Myślenia są lepiej rozumiane przez członków zespołu i lidera. Pozwala to też docenić różnorodność Stylów Działania i ich wpływ na zespół.

MNIEJ KONFLIKTÓW, WIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ!

Określenie i weryfikacja ról w zespole z wykorzystaniem modelu FRIS® wskazuje, w jakiej części projektu będą najbardziej efektywnie wykorzystane naturalne talenty, predyspozycje i mocne strony członków zespołu. Pokazuje jak w praktyce świadomie podnosić wyniki dzięki zrozumieniu Stylów Myślenia i Działania. To pozwoli na zbudowanie zmobilizowanego zespołu pełnego motywacji.

CO OTRZYMUJE ORGANIZACJA?

ZAPYTAJ O WYCENĘ!

PRZYDATNE LINKI:

KONTAKT:

Przewiń na górę