Audyt językowy

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jeśli rekrutujesz pracowników i ważnym aspektem w pracy w Twojej firmie jest znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego, a nie jesteś w stanie zweryfikować realnych i praktycznych umiejętności językowych – twoja wiedza opiera się na deklaracji i certyfikatach potencjalnego pracownika – polecamy usługę audytu językowego.

Jak to się odbywa?

Wspólnie z klientem ustalamy zakres pożądanych umiejętności językowych oraz obszarów w jakich język będzie wykorzystywany na stanowisku przyszłego pracownika. Następnie opracowuję testy pisemne i ustne. Potencjalny pracownik przechodzi test. Klient uzyskuje szczegółowy raport, po którym może podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Mam również doświadczenie w rekrutacji zdalnej, przez Skype, w której nie chodzi o sprawdzenie poziomu językowego osoby obcojęzycznej, a umiejętności zawodowych – czy zdolności przedstawione w CV mają odzwierciedlenie w praktyce i można je przełożyć na polski rynek pracy. W takim przypadku kontakt on-line jest korzystniejszy – firma nie ponosi kosztów sprowadzenia do Polski wszystkich kandydatów, a jedynie wybranej osoby. Taka rozmowa może zostać poprowadzona przez audytora z przekazaniem zaraz po konsultacji informacji dla pracodawcy. Istnieje również możliwość rozmowy z udziałem pracodawcy bądź osoby z HR z ewentualnym tłumaczeniem pytań wykonywanym przez audytora na bieżąco.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Przewiń na górę