Warsztaty “Ja i moja Fristoria”

Jak skutecznie komunikować się na co dzień w zespole? Zwiększyć zasięg treści marketingowych? Uatrakcyjnić wystąpienie publiczne?

Uczestnicy cyklu warsztatów “Fristoria” integrujących DRAMĘ, FRIS®, storytelling i wystąpienia publiczne już uzyskali odpowiedzi na te pytania.

A w przygotowaniu II edycja “Fristorii”! 

Proponujemy wraz z Magdą Falkowską przyjrzeć się bliżej temu, nad czym pracowaliśmy na szkoleniach i zadecydować czy te warsztaty mogą być dla ciebie.

Na pierwszym warsztacie uczestnicy dowiedzieli się co to są style myślenia i style działania. Poznali się nawzajem i typowali, kto ze znanych osób lub z ich bliskiego otoczenia jest zawodnikiem, partnerem, wizjonerem albo badaczem, i jak to wpływa na wzajemne zrozumienie.

Na drugim spotkaniu stworzyli mapę zespołu, przejrzeli się w lustrach komunikacji, dzięki którym nauczyli się być uważnymi na tu i teraz. Wszyscy wczuwali się w role i przyzwyczajali do obecności kamery.

Towarzystwo kamery miało swój cel. Na trzecim warsztacie Fristorii każdy zmierzył się ze sceną i sprawdził, jakie wrażenie wywarł na publiczności. Istotnym było wykorzystanie frisowej wiedzy, jak trafiać do słuchaczy z różnych stylów myślenia i storytellingu.

Ostatni warsztat to kreatywna praca ze słowem w marketingu. Fris-opisy działań, produktów, usług plus życzliwe wsparcie grupy. Rozpoznawanie stylów i praca nad przekazem. Parowanie głów i ćwiczenie koncentracji za pomocą scyzoryka. Kto był, ten wie, kto nie był, będzie miał okazję dowiedzieć się już niedługo.

Naszą frisową podróż, czyli cztery warsztaty, podsumowaliśmy filmowym mini reportażem, który można obejrzeć na naszej stronie “Sztuka Dialogu”. DRAMowe popisy i zaskakujące momenty wystąpień przed kamerą, lot w kosmos i mapowanie zespołu, kreowanie SUPERbohaterek i SUPERbohaterów.

Wkrótce wypływamy naszym frisowym statkiem na szerokie wody komunikacji i storytellingu biznesowego w kolejny rejs! Zostaw swój mail, poinformujemy Cię o zapisach na Fristorię 2:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenzYmHOWDa-I-AwZzUo_8_86nd8ZfHo-22WG9wENAx4a5XYQ/viewform?usp=sf_link

Warsztaty “Ja i moja Fristoria”

Dodaj komentarz

Przewiń na górę