SPOCO® Puls

Analiza SPOCO przeprowadzona przez Panią Swietłanę, pozwoliła mi spojrzeć na nowy pomysł biznesowy z szerszej perspektywy. Pokazała elementy, które są kluczowe i od nich powinnam zacząć. Podczas sesji czułam uważność i skupienie na mnie i moim wyzwaniu. Bardzo pomocne we wprowadzaniu zmian jest podsumowanie sesji jakie otrzymałam na wykresie i w obszernym opisie. Dziękuję i polecam. - Dorota Wojciechowska coach, trener biznesu

Wyobraź sobie piękne, rozłożyste drzewo. Wartości odżywcze to podstawa rozwoju każdej, nawet najdrobniejszej rośliny. Dzięki nim zaczyna kiełkować i piąć się w górę. Odpowiednia gleba, korzystne warunki pogodowe oraz dobra opieka sprawiają, że z małego ziarna wyrasta silne i wytrzymałe drzewo.

Tak samo jest z biznesem. W zależności od tego jak o niego zadbamy, przyniesie adekwatne do naszej pracy owoce – małe i cierpkie lub soczyste i smaczne.

Zapraszam Cię do zrobienia SPOCO® Pulsu – analizy Twojego projektu i/lub biznesu, która pozwoli Ci spojrzeć na niego w systemowy sposób, uwzględniający wszystkie istotne dla osiągnięcia sukcesu i zebraniu dojrzałych owoców obszary. Będziemy pracowali na SPOCO® soczewkach. Do każdej soczewki przypisane są po 3 pomniejsze elementy, które będziemy omawiać dokładniej w trakcie pracy.

Metodyka SPOCO® nawet trzykrotnie poprawia wydajność, skuteczność i komfort pracy w szybko zmieniającej się rzeczywistości.

Łączy w sobie: zrównoważoną kartę wyników (Balanced Scorecard), zwinne metody prowadzenia projektów (Agile, Scrum, Lean), ekonomię behawioralną, myślenie systemowe i gospodarkę opartą o zasoby.

Koncepcja sprawdzona w najbardziej wymagających okresach biznesowych: start nowego projektu, kryzys, znaczne zmniejszenie lub zwiększenie skali biznesu. W zespołach stacjonarnych i wirtualnych, jedno i wielokulturowych i nie tylko.

Spójrz na swój biznes poprzez soczewki SPOCO – skorzystaj ze wsparcia Trenera zmiany.

Zmień perspektywę – zobacz co nie działa i czego naprawdę potrzebujesz do zrównoważenia biznesu. Po konsultacji otrzymasz pełny raport SPOCO® Pulsu.

SPOCO® Puls może być pojedynczym procesem, ale też początkiem programu 100 Dni SPOCO®. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz wiedzieć więcej.

PRZYDATNE LINKI:

KONTAKT:

Przewiń na górę