Moje życie w Polsce – spotkanie ze Swietłaną Listopadską

Dlaczego wkurzają ją jagody na choinkach?
Dlaczego cieszą rozkopane drogi we Wrocławiu?
W jakim języku mówi w domu?
Co to znaczy mieć polskie uszy?
Co jej powiedziała Pani z ZUS-u?

Swietłana Listopadska pochodzi z Ukrainy, w Polsce mieszka od 20 lat. Jej historia adaptacji w Polsce to piękny obraz złożony z tysięcy puzzli doświadczeń, sukcesów i przecierania szlaków. Uwielbia Wrocław i możliwości, które jej oferuje, a także ludzi nadających miastu ducha różnorodności.

Uczestnikom spotkania chętnie opowie o sobie, o procesie adaptacji, który przeszła, o wydarzeniach, które ją w tym czasie spotkały, jak również o sukcesach zawodowych, skutkujących założeniem własnej działalności gospodarczej.

Ponadto w planach ma wydanie książki poświęconej swojemu życiu w Polsce. Być może pierwszym jej rozdziałem będzie powyższe spotkanie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych relacjami ukraińsko-polskimi.

Kiedy?
29 listopada 2018, (tj. czwartek), godz. 12:30.

Gdzie?
Stara Piekarnia, ul. Krzywoustego 310 a (Wrocław-Psie Pole).

Spotkanie poprowadzi Rafał Różewicz.
Wstęp wolny.

Biogram:

Swietłana Listopadska – trener międzykulturowy i FRIS®, storyteller, coach adaptacji. Ukrainka z 20-letnim doświadczeniem adaptacji w Polsce. Wspiera polski biznes w szerokim zakresie poprzez tłumaczenia, konsultacje językowe, przygotowanie międzykulturowe do pracy lub do prowadzenia biznesu w krajach byłego ZSRR. Opracowuje plany kompleksowego wdrażania pracowników z innych krajów w polskich przedsiębiorstwach. Od 2017 ekspert i przedstawiciel kultury ukraińskiej w projekcie „Human Library Organization”.

Łączy w sobie dwukulturowość (PL i UA), trenerskie doświadczenie, znajomość specyfiki krajów byłego ZSRR oraz umiejętność przekazywania skomplikowanej wiedzy prostymi słowami. Trener-praktyk, integruje wykorzystanie gier, metody storytellingu i dramy w pracy warsztatowej.

Zapraszamy!

Moje życie w Polsce – spotkanie ze Swietłaną Listopadską

Dodaj komentarz

Przewiń na górę