Kursy językowe

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Oferta obejmuje lekcje języka rosyjskiego i ukraińskiego na różnych poziomach, prowadzone przez native speakerów i lektorów z długoletnim doświadczeniem.

Jeżeli masz nietypową sytuację życiową/zawodową i często wyjeżdżasz w delegacje, więc nie możesz ustalić stałego grafiku – jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Zmienny harmonogram nie stanowi problemu. Mamy opracowane i sprawdzone metody elastycznej współpracy.

Wydaje ci się, że jeszcze mało umiesz? Nie jesteśmy tu po to, by oceniać Twój poziom znajomości języka, ale byś osiągnął taki, jaki planujesz. Sprawdzimy, na jakim etapie jesteś teraz i stopniowo będziemy rozszerzać twój zakres językowy.

Pomożemy także w sytuacji, jeżeli niektóre elementy językowe masz bardzo dobrze opracowane (np. mówienie, słuchanie), ale część wciąż sprawia ci niemałe problemy (np. gramatyka).

Jesteśmy w stanie połączyć również dwa poziomy nauki – od podstaw oraz intensywne przygotowanie pod konkretny cel wyjazdu służbowego (spotkanie biznesowe, podpisanie kontraktu, oferta konkretnego produktu itp.).

Zapraszamy również te osoby, które mają blokadę językową – długo się uczyli, dużo rozumieją, ale mówienie przysparza im większych problemów.

Oferowane szkolenia językowe zawsze dostosowujemy do potrzeb, wymagań, stylu pracy i nauki naszych klientów. Lektorzy naszej firmy to native speakerzy z wykształceniem kierunkowym i długoletnią praktyką nauczania.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Przewiń na górę