Zaskoczyło mnie, jak bardzo można poprawić świat dzięki zrozumieniu innych. Zrozumiałem, że ludzie są różni i różnie trzeba z nimi rozmawiać. Pierwszy raz widzę FRIS®, więc jestem oszołomiony. Jest super, nie wiem, czy da się lepiej.
(Rafał Sroka, uczestnik szkolenia)

Oferta FRIS® w rozwoju skierowana jest do osób, które chcą pracować nad własnym rozwojem.

Jeśli znajdujesz się na zawodowym rozstaju dróg – szukasz nowej pracy, zakładasz działalność gospodarczą, budujesz zespół w rozwijającej się firmie – FRIS® jest odpowiednim narzędziem dla ciebie. Jest on również przydatny dla osób młodych, studentów przy wyborze kierunku czy specjalizacji oraz jako wsparcie w czasie rekrutacji i prezentacji swoich atutów potencjalnemu pracodawcy.

Przed warsztatem myślałam, że jeśli nie zadaję dużo pytań, to nie interesuję się tematem, że koniecznie muszę czytać więcej o różnych rzeczach i tym samym być osobą bardziej wszechstronną. Na warsztacie przekonałam się, że moim atutem są pomysły. To, że nie dopytuję się o wszystko, to nic złego. Dowiedziałam się też, dlaczego nie lubię konfliktów i czym się kieruję w swoich działaniach.
(uczestniczka szkolenia)

Pomoże ci również w codziennym życiu – komunikacji w najbliższym otoczeniu rodzinnym i zawodowym, docenieniu siebie oraz uświadomieniu sobie mocnych i słabych stron, nad którymi będziesz mógł pracować. Dzięki FRIS® pogłębisz samoświadomość, zrozumiesz, w jaki sposób podejmujesz decyzje i rozwiązujesz problemy.

  • Zadałeś sobie kiedyś pytanie „Co inni o mnie myślą”?
  • Jak często zdarza Ci się myśleć „O co Ci chodzi? Przecież to bez sensu!”?
  • Chciałbyś lepiej porozumieć się z osobami z najbliższego otoczenia?
  • Czemu z jednymi osobami dogadujemy się bez problemu, a z innymi to istna droga przez mękę?
  • Dlaczego niektóre cele i zamierzenia osiągasz łatwo, a inne zadania stanowią dla Ciebie trudność?
  • Zastanawiasz się jak umocnić swoje zalety oraz predyspozycje i przekuć “wady” w atuty?

Jesteśmy różnorodni – nie każdy myśli i działa jak Ty. Podążają innymi, własnymi ścieżkami. FRIS® pomoże Ci  docenić siebie oraz łatwiej zaakceptować to, że nie każdy jest idealny. Jeśli chcesz lepiej poznać siebie oraz swoich najbliższych, to spotkanie jest dla Ciebie!

Na warsztacie dowiedziałem się jakie cechy oraz Sposoby Myślenia składają się na moją osobowość, jakie dominują i co jest moją mocną stroną.
(uczestnik szkolenia)